Spoločné vlastnosti výrobkov AHAVA DERMUDTM

11 položiek

Spoločné vlastnosti výrobkov AHAVA DERMUDTM
DERMA - pokožka, MUD - bahno

Najvyššia kvalita - spoločnosť Dead Sea Laboratories Ltd., Tel Aviv, Israel, obdržala certifikát a licenciu ISO 9002 - najvyššej kvality. Výroba je v súlade s Európskym šiestym Dodatkom Colipa.
Hypoalergénne výrobky - klinicky testované.
Nie sú testovane na zvieratách.
Výroba sa uskutočnuje v najzdravšom prostredí na Zemi, pri brehu Mŕtveho mora.
Znak MSOTM - minerálny komplex OsmoterTM pomáha udržiavať optimálnu hladinu vlhkosti pokožky, zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky, chráni pokožku proti škodám spôsobeným ovzduším, podnebím, spomaľuje starnutie pokožky.

Makroprvky: Mikroprvky:
Mg Magnézium 91.000 mg/l Sr Stroncium 297,0 ppm
Ca Vápnik 37.000 mg/l B Bór 70,0 ppm
Na Sodík 2.450 mg/l Mn Mangán 5,4 ppm
K Draslík 1.430 mg/l Fe Železo 0,5 ppm
Klinické testy výrobkov, ktoré uskutočnila profesorka Sarah Brennen, špecializovaná riaditeľka Inštitútu pre výskum pokožky v Tel Avive, Israel, potvrdzujú intenzívny účinok, ktorý je vyjadrený v percentách už po 2 týždňovej aplikácii. Komplex mimoriadne účinných zložiek zlepší viditeľne štruktúru pokožky.
Produkty majú intenzívny účinok pri veľmi suchej pokožke, zabraňujú svrbeniu pokožky, zjemňujú drsnosť pokožky a napomáhajú k ozdraveniu a samoobnoveniu povrchu kože.

Výrobca:

Zobraziť:

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info