Kozmetika Ahava

ahava

O značke AHAVA


AHAVA je značka kozmetiky z Mŕtveho mora, ktorá bola založená v roku 1988 izraelskou spoločnosťou AHAVA Dead Sea Laboratories Ltd. Pre dokonalé pochopenie toho, čo znamená AHAVA, musíte vedieť, aké slovo je tu základom. V hebrejčine slovo AHAVA znamená "láska". Mŕtve more je čarovné tajomné miesto - najnižší bod sveta. Jeho hladina sa nachádza až 427m pod úrovňou svetových oceánov. Obsahuje viac než 34 % minerálov, čo je 10x viac než iné moria. Jedinečné zloženie vody a bahna z Mŕtveho mora má blahodárne účinky pri starostlivosti o pokožku celého tela a pri výskyte reumatických a respiračných problémov.


Firma AHAVA Dead Sea Laboratories Ltd.:
• vlastní na výrobky AHAVA certifikát kvality ISO 9002 a ISO 14000 na výrobu výrobkov
• vlastní na výrobky AHAVA certifikát kvality výroby ISO 1901 a ISO 22716
• vlastní na výrobky AHAVA certifikát ECOCERT® a PETA certifikát
• používa na výrobu produktov AHAVA výhradne prírodné ingredience
• výrobky AHAVA sú dermatologicky testované a sú testované na alergie a vhodné pre citlivú pleť
• výrobky AHAVA sú bez Parabénov, čistiace produkty sú bez Sulfátov, bez Ftalátov a bez použitia ropných látok
• všetky obaly výrobkov AHAVA sú recyklovateľné


Patenty a Inovácie AHAVA
1989 - Osmoter™ (AHAVA exkluzívna hydratačná zložka)
1996 - Liquid Salt (Nová technológia)
1998 - 3D™ Complex (Hydratačný komplex)
2000 - Dermud™ /leave on mud (AHAVA exkluzívna komplexná starostlivosť o pokožku)
2011 - Extreme™ Complex (Nový protivráskový komplex)
2012 - Urban™ Complex (Nová technológia blokácie UV žiarenia)
2013 – Dead Sea Osmoter Concentrate™ (Exkluzívny koncentrovaný Osmoter™ )
2015 - Dead Sea Metabiotics™ (Antistresová technológia pre zrelú pleť)
2015 - Crystal Osmoter™ (Exkluzívny systém hydratácie pleti)
2016 - OsmoGaurd™ (Ochrana proti mestským škodlivým účinkom)

Minerálny pleťový Osmoter™
Čo je na AHAVA jedinečné - minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces je jstarnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.
Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny minerálny pleťový Osmoter™.

Prírodné bohatstvo Mŕtveho mora
Ak Vás trápi lupienka, ekzém, akné, ak chcete bojovať s celulitídou, s vráskami alebo len pravidelne sa starať o svoju pleť a prispievať tak k jej zdraviu, tak práve pre Vás je určená kozmetika AHAVA.
AHAVA Vám prináša unikátne prírodné bohatstvo Mŕtveho mora. Vyživuje pleť životne dôležitými minerálmi a zvlhčuje pleť. Vstrebáva nadbytočné tukové výlučky a odstraňuje z pórov kože nečistoty. Vysoká koncentrácia a vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä horčíku, vápniku, draslíku, sodíku, jódu a brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách, čo spôsobuje obohacovanie pokožky substanciami, ktoré podporujú regeneráciu - obnovu buniek. Výsledkom tohoto procesu je pokožka, ktorá je upokojená, vyhladená, svieža na dotyk a mladšia.
Samotné Mŕtve more je úplne výnimočným a jedinečným prameňom doslova životodarnej vody, ktorá vracia zdravie a krásu. Voda Mŕtveho mora obsahuje najväčšiu koncentráciu minerálov na svete, neuveriteľných 34 %. Spoločnosť AHAVA využila tajomstvo starodávnych postupov výroby kozmetických prípravkov a na základe najmodernejších vedeckých výzkumov vytvorila úplne unikátnu a nesmierne účinnú kozmetiku, ktorá Vašu pokožku omladzuje, vracia jej pružnosť, krásu, mladosť a jej prirodzené funkcie.


Kozmetické prípravky AHAVA fungujú ako osmotická pumpa, ktorá premiestňuje vlhkosť a živiny z vrstiev kože smerom k pokožke, takže dochádza k doplneniu živín a k regenerácii prirodzených funkcií kože. V tomto procese hrajú najväčšiu úlohu minerály, ktoré obnovujú a stimulujú funkciu interakcie buniek medzi sebou tak, že bunky dostávajú signál k svojej regenerácii a výžive. Tým dochádza k vyrovnaniu a vyhladeniu pokožky, jej prirodzenej hydratácii, zjemneniu a podstatnému odstráneniu vrások.

História Mŕtveho mora - zdroja zdravia a krásy
V období staroveku sa oblasť Mŕtveho mora pôsobením podnebia a geologických síl stala jedným z hlavných zdrojov surovín pre farmaceutický a kozmetický priemysel. Jericho, mestské centrum oblasti, je najstaršie známe mesto v dejinách. Občania Jericha sa s najväčšou pravdepodobnosťou zúčastňovali výroby farmaceutických a kozmetických produktovuž po založení mesta, tj. medzi siedmym a deviatym tisícročím pr. n.l. V období eneolitu sa obyvatelia oblasti Ein Gedi evidentne zaoberali obdobnými činnosťami. Žiadny dôvod, okrem ohromujúcich lekárskych vlastností Mŕtveho mora a priľahlých termálnych a minerálnych prameňov, nemohol prinútiť človeka k tomu, aby z tejto najviac nehostinnej oblasti na svete urobil svoj domov.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info