Kožné problémy

mm

AHAVA proti kožným problémom


Psoriáza - Psoriasis volgaris

 

Je známe, že ľudia trpiaci touto diagnózou najčastejšie prichádzajú k najkoncentrovanejšiemu zdroju minerálnych látok na zemi k Mŕtvemu moru. Laboratóriá Mŕtveho mora vyrobili celú sériu výrobkov, ktoré najvhodnejším najjemnejším spôsobom dokážu ošetriť, ochrániť citlivú, šupinatú, popraskanú, svrbiacu pokožku. Celá séria sa nazýva „DERMUD„, ktorá obsahuje produkty na jednotlivé časti tela. Výrobky boli klinicky testované v inštitúte pre výskum pokožky Tel Aviv a účinok je deklarovaný percentuálnym zlepšením na pokožke.

Najvyššiu účinnosť dosiahol

DERMUD body cream - telový krém 80% zlepšenie
DERMUD hand cream - krém na ruky 77% zlepšenie
DERMUD foot cream - krém na nohy 66,5% zlepšenie


Doporučujeme na lokálne miesta - lakte a kolená, mimoriadny účinný vyhladzovací krém na lakte a kolena, je výborný na masáže dekoltu hrdla, pretože veľmi rýchlo hydratuje pokožku a vyhladzuje ju. výsledky klinickej štúdie, ktorá sa uskutočnila na Slovensku so súborom 97 pacientov 14 dní s diagnózou Psoriasis vulgaris corporis et capillitii potvrdzujú dobý liečebný efekt soli, bahna, telového mlieka AHAVA. Percentuálne vyjadrenie zlepšenia prejavov je 63,92%. Klinická štúdia potvrdila dobrý deratolytický, protizápalový, keratoplastický efekt.

Spôsob aplikácie
Na psoriatické ložiská aplikujte roztok soli vo forme obkladov po dobu 30min. Roztok si pripravte z 1 litra veľmi horúcej vody a 60g soli. Následne aplikujte predhriaté bahno /cca36st.Celzia/ na všetky ložiská za použitia oklúzie /mikroténová fólia/ po dobu 30 minút. Po osprchovaní, alebo vykúpaní si pacient aplikuje jednotlivé krémy z rady DERMUD, podľa miestna nálezu ložiska.

Jedným z hlavných kritérií pre hodnotenie zdravotného stavu ľudskej kože je - Povrchová drsnosť - nerovnosť.

Zmeny povrchovej drsnosti sa vyskytujú okrem iných zmien pri vrodených poruchách rohovatenia kože, pri podráždení kože vplyvmi prostredia a pri práci, infekčné kožné choroby a starobné zmeny.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info