Luxusná denná starostlivosť s diamantmi a minerálmi z Mŕtveho mora 50 ml

Luxusná denná starostlivosť  s diamantmi a minerálmi z Mŕtveho mora 50 ml

Táto prémiová denná starostlivosť dodáva pleti nekonečné rozjasnenie, hydratáciu a pocit vzdušnosti a sviežosti. Linky a vrásky sú minimalizované a pleť je vyživená, rozjasnená a vyhladená. Diamant v kréme spôsobuje dokonalý odraz svetla, čím potvrdzuje efekt dokonalej pleti.  Zároveň i dezinfikuje a ochraňuje pleť, ktorú vyhladzuje.

Taktiež má mimoriadnu celodennú účinnosť, ktorá perfektne účinkuje na potreby pleti, v ktorejkoľvek fáze dňa a prináša jej hydratáciu, rozjasnenie, sviežosť, minimalizovanie vrások a vyhladenie. Spôsobuje, že pleť vyzerá mlado a mladistvo  bez ohľadu na skutočný vek bez prejavov starnutia. Je komplexnou starostlivosťou, ktorá pokryje všetky potreby Vašej pleti a spraví ju oddýchnutou a nekonečne krásnou.

Použitie: Ráno naneste krém končekmi prstov na vyčistenú pleť a jemne ho vmasírujte. Vychutnávajte si pocity rozmaznávajúcej pleti, ktorá dostáva všetko čo potrebuje pre krásu a šťastie, ktoré vyžaruje z tváre.

255,90 € s DPH

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info