Luxusná diamantová výživná bahenná maska 50 ml

Luxusná diamantová výživná bahenná maska 50 ml

Luxusná diamantová výživná bahenná maska, ktorá sa neoplachuje ani nezmýva, ale necháva sa pôsobiť namiesto krému. Veľkou výhodou bahennej masky obohatenej o čistý diamantový prášok je, že sa nemusí oplachovať, a preto pleť vyživuje a mineralizuje po celú dobu aplikácie. Je ideálna pod make-up alebo ako náhradu za krém.

Toto jedinečné duo účinných zložiek minerálneho bahna a diamantu účinkuje v najhlbších vrstvách pleti, kde regeneruje a dodáva potrebné zložky, ktoré vnútorne účinkujú na pleť.

Vyhladzuje vrásky, minimalizuje linky, zjednocuje celý tón pleti, vyživuje, rozjasňuje a dodáva energiu a sviežosť pleťovým bunkám. Zároveň pôsobí upokojujúco na pleť, ktorá prešla stresovým obdobím alebo podráždením z vonkajšieho prostredia. Pleť sa stáva imúnnou voči prejavom starnutia a ostáva mladá, svieža a rozjasnená.

Minerálne bahno z Mŕtveho mora vďaka svojmu bohatému zloženiu na minerály pôsobí antibakteriálne a ochraňuje pleť pred vplyvmi nezdravého životného prostredia.

Harmonizuje pleť, ktorá žiari krásou a šťastím.

Použitie: Luxusnú diamantovú výživnú bahennú masku aplikujte na vyčistenú pleť, vyhnite sa oblasti očí a perí. Nechajte ju dostatočne vsiaknuť, aby Vaša pleť mohla plne absorbovať účinné látky z tejto mimoriadne účinnej a luxusnej bahennej masky. Masku môžete použiť namiesto krému buď ráno na celodenný alebo večer na celonočný účinok. Je výborná pod make-up, aj keď s mimoriadnymi prípravkami Diamond Glow už make-up potrebovať nebudete. Pleť po aplikácii masky ostáva krásnou a žiarivou.

Obsah: 50 ml

214,20 € s DPH

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info