Luxusná nočná starostlivosť s diamantmi a minerálmi z Mŕtveho mora 50 ml

Luxusná nočná starostlivosť s diamantmi a minerálmi z Mŕtveho mora 50 ml

Dotyk luxusu. Dotyk hodvábu. Dotyk jemnosti, ktorá nepozná hraníc. Tento luxusný nočný krém s diamantmi a minerálmi z Mŕtveho mora z Vás urobí kráľovnú! Jeho vyživujúca formula z Vás počas noci urobí sviežu a prekrásne vyzerajúcu každé ráno po prebudení.

Luxusná nočná priam hodvábne jemná starostlivosť Vám počas noci pleť vyživí, vypne vrásky, minimalizuje linky a plne podporí proces vlastnej regenerácie pleti. Je to komplexná starostlivosť, ktorá detoxikuje pleť a podporuje v nej prirodzené schopnosti regenerovať sa.

Jednotlivé zložky krému podporujú medzibunkovú komunikáciu. Ak raz vyskúšate tento nočný krém, nebudete chcieť iný. Bude tak účinkovať na Vašu pleť, že nebudete veriť, že krém môže spôsobiť takú regeneráciu, sviežosť a vyhladenie. A predsa to všetko bude pravda. S týmto krémom sa cítite ako kráľovná, ktorá dostala to najlepšie, čo jej pleť dostať mohla.

Vaša pleť je s týmto krémom dokonale krásna a pripravená na deň.

Použitie: Večer pred spaním naneste  krém končekmi prstov na vyčistenú pleť a jemne ho vmasírujte. Vychutnávajte si pocit upokojenia a relaxácie, ktorý Vám tento krém prináša a pripravuje Vás i Vašu pleť na nočný spánok. A po zobudení bude Vaša pleť ako znovuzrodená.

Obsah: 50 ml

255,90 € s DPH

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info