Minerálne telové mlieko 250 ml, MINERAL SHOWER GEL

Minerálne telové mlieko 250 ml, MINERAL SHOWER GEL

Minerálne telové mlieko 250 ml

 

Zabezpečuje vašej pokožke prirodzený spôsob starostlivosti. Jeho intenzívne zvlhčovacie látky chránia vašu pokožku a hydratujú ju.

 

Je veľmi vláčne na pokožke a vyvoláva príjemný pocit a celé telo udržuje po celý deň jemné a vláčne. Obnovuje pružnosť, pokožka je zdravšia a neuveriteľne mäkká. Vynikajúcich výsledkov dostaneme nanesením ľubovolného množstva prípravku ráno a večer.

 

 

 

MINERAL SHOWER GEL – minerálny sprchový gél 200 ml

 

Vychutnajte si osviežujúcu sprchu s týmto na minerály bohatým sprchovým gélom, ktorý nevysušuje pokožku. Jemný sprchový gél s výťažkami s Aloe Vera zanecháva pokožku čistú, sviežu a uvoľnenú. Svieža aromatická vôňa granátového jablka a kvetu čerešne uvoľnuje zmysly. Pokožka je jemná a hydratovaná. Obsahuje patentovú látku Ahava Osmother Extreme Complex, exkluzívnu zmes minerálov zo zázračných vôd mŕtveho mora. Obsah balenia 200ml. Neobsahuje parabén, SLS a SLEZ. Alergologicky a dermatologicky testované. Schválené pre citlivú pokožku.

 

Použitie: Vmasírujte do vlhkej pokožky a opláchnite.

 

Obsah balenia: 250 ml + 200 ml

30,70 € s DPH

Výrobca: Ahava

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info