AHAVA Vyhladzujúci telový peeling 300 gr

AHAVA Vyhladzujúci telový peeling 300 gr

NOVINKA

Vyhladzujúci telový peeling obohatený o patentovanú zložku Osmoter™, exkluzívnu zmes Minerálov z Mŕtveho mora, jemné granulky Grepových semienok, Glycerín, Allantoín, Argánové škrupinky, hnedý cukor, ktoré jemne odstraňujú odumreté kožné bunky a drobnými zrnkami vyhladzujú pokožku. Peeling napomáha k zlepšeniu mikrocirkulácie a stimuluje bunkovú obnovu. Pleť je hladká, čistá a rozžiarená.

21,80 € s DPH

Výrobca: Ahava

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku. Nie je určený pre deti do 3 rokov.

Použitie: Vmasírujte krúživými pohybmi do vlhkej pokožky, nechajte pôsobiť a potom zmyte teplou vodou. Aplikujte AHAVA Telové mlieko/Telový krém/Nežná telová emulzia. Vyhladzujúci telový peeling je vhodný i na peeling rúk a nôh. Pre maximálny účinok používajte i ostatné produkty kozmetiky AHAVA.

Obsah balenia: 300 gr

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info