Skin Solution Essential Moisture

Skin Solution Essential Moisture

Balíček obsahuje: Minerálne telové mlieko 40ml, Denný hydratačný krém na normálnu a suchú pleť 15ml, Čistiace tonikum 3v1 30ml, Minerálny krém na ruky 40ml

12,50 € s DPH

Výrobca: Ahava

AHAVA Minerálne telové mlieko 40ml
Mineral Body Lotion 40 ml

Jemné rýchlo vstrebateľné telové mlieko obohatené o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, Vilínový extrakt, upokojujúce Aloe Vera a Glycerín. Je ideálny pre dennú starostlivosť o pokožku tela, zvyšuje jej vlhkosť, vyhladzuje ju a poskytuje sviežosť po celý deň. Ďalšie varianty Minerálneho telového mlieka – Sea Kissed, Moringa, Ružové korenie/Kaktus, Mandarinka/Cédrové drevo.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku. Nie je určený pre deti do 3 rokov.

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku tela ráno a večer. Pre maximálnu starostlivosť o svoju pokožku používajte i ostatné produkty kozmetiky AHAVA plné Minerálov z Mŕtveho mora.

AHAVA Minerálny krém na ruky 40 ml

Mineral Hand Cream 40 ml

Potešte svoje ruky a hýčkajte ich týmto luxusným krémom. Kombináciou patentovanej zložky Osmoter™ bohatej na Minerály z Mŕtveho mora, Glycerínu, Vilínového extraktu a Allantoínu, jemne a účinne upokojuje a zvláčňuje hrubú pokožku rúk. Obnovuje pružnosť, vyživuje, hĺbkovo hydratuje a účinne chráni proti poškodeniu všetkými vonkajšími vplyvmi. Ďalšie varianty Minerálneho krému na ruky – Sea Kissed, Moringa, Ružové korenie/Kaktus, Mandarinka/Cédrové drevo.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku. Nie je určený pre deti do 3 rokov.

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku niekoľko krát denne, najlepšie po každom umytí rúk. Pre maximálnu starostlivosť o svoju pokožku používajte i ostatné produkty kozmetiky AHAVA plné Minerálov z Mŕtveho mora.
AHAVA Denný hydratačný krém pre normálnu až suchú pleť 15 ml
Essential Day Moisturizer for normal to dry skin 15 ml
Krém je obohatený zložkou Osmoter™, exkluzívnou kombináciou minerálov z Mŕtveho mora. Tento rozmaznávajúci krém na tvár naplňuje pleť trvalou hydratáciou a chráni ju proti škodlivým vplyvom životného prostredia. Dáva pleti mladistvý vzhľad. Krém obsahuje vitamín E a upokojujúce Aloe Vera. Vhodné pre normálnu až suchú pleť.
Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku. Nie je určený pre deti do 3 rokov.
Použitie: Naneste každé ráno v dostatočnom množstve na čistú pleť. Večer potom použite svoj obľúbený nočný krém AHAVA.
AHAVA Čistiaca emulzia 3v1 30ml
All in One Toning Cleanser 30ml
Jemné čistiace a tonizačné mlieko určené pre odlíčenie tváre a očí. Dôkladne odstraňuje make-up a všetky nečistoty, čistí póry, tonizuje a navracia pleti prirodzené pH. Exkluzívna zmes minerálov z Mŕtveho mora a Osmoter™, na vitamíny a antioxidanty bohatej riasy Dunaliella Algae, výťažky extraktu z ďatlí a upokojujúce Aloe Vera a Allantoín, zanechávajú pleť rozjasnenú, tonizovanú, vyrovnanú a sviežu.
Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testovaná a schválená pre citlivú pokožku. Oftalmologicky testované. Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Použitie: Naneste dostatočné množstvo na kozmetický tampón a pleť s ním dôkladne očistite. Nie je potrebné oplachovať. Používajte denne.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info