AHAVA Minerálny krém na nohy 2 x 150ml

AHAVA Minerálny krém na nohy 2 x 150ml

NOVINKA

Mineral Foot Cream 100mlLuxusný krém bohatý na minerály Mŕtveho mora pre hladké, mäkké a hebké nohy. Je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, prírodné rastlinné výťažky, Tea Tree olej s antibakteriálnymi a antimykotickými vlastnosťami, Jojobový, Mandlový a Avokádový olej, Glycerín a Aloe Vera. Krém hĺbkovo hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje suchú a hrubú pokožku nôh.

28 € s DPH

Výrobca: Ahava

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku. Nie je určený pre deti do 3 rokov.

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku niekoľko krát denne.Pre maximálnu starostlivosť o svoju pokožku používajte i ostatné produkty kozmetiky AHAVA plné Minerálov z Mŕtveho mora.

Obsah balenia: 2 x 150 ml

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info