KIT Mineral Treats

KIT Mineral Treats

Balíček obsahuje : Minerálne Telové mlieko 100ml a Mineral Botanic Sprchový krém Ibištek/Figy 85ml

19 € s DPH

Výrobca: Ahava

AHAVA Minerálne telové mlieko 100ml

Mineral Body Lotion 100 ml
Jemné rýchlo vstrebateľné telové mlieko obohatené o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, Vilínový extrakt, upokojujúce Aloe Vera a Glycerín. Je ideálny pre dennú starostlivosť o pokožku tela, zvyšuje jej vlhkosť, vyhladzuje ju a poskytuje sviežosť po celý deň. Ďalšie varianty Minerálneho telového mlieka – Sea Kissed, Moringa, Ružové korenie/Kaktus, Mandarinka/Cédrové drevo.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku. Nie je určený pre deti do 3 rokov.

Použitie: Aplikujte dostatočné množstvo na čistú pokožku tela ráno a večer. Pre maximálnu starostlivosť o svoju pokožku používajte i ostatné produkty kozmetiky AHAVA plné Minerálov z Mŕtveho mora.

AHAVA Mineral Botanic Sprchový gél 85 ml
Cream Washes 85 ml
Tieto krémové sprchové gély sú obohatené o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora, Botanické výťažky, Makadamiový, Slnečnicový olej a zanechávajú pokožku čistú, hydratovanú, jemnú a sviežu.
Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku. Nie je určený pre deti do 3 rokov.

Použitie: Naneste na vlhkú pokožku, napeňte a dôkladne zmyte teplou vodou. Potom aplikujte AHAVA Telové mlieko MineralBotanic, AHAVA Telové mlieko/Telový krém/Telové maslo alebo Telový Sorbet.
Hibiscus & Fig – Ibištek&Figovník
Ibištek má antibakteriálne účinky a spolu s Figovníkom pokožku hydratujú, vyživujú a zanechávajú ju hladkú a jemnú.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info