Darčeková sada Mineral Radiance Superpharm

Darčeková sada Mineral Radiance Superpharm

Balíček Mineral Radiance Superpharm obsahuje Revitalizačný čistiaci gél 100ml, Denný energizující krém 50ml a Minerálny krém na ruky Opuncia & Moringa 40ml.

49 € s DPH

Výrobca: Ahava

Balíček obsahuje výrobky za extra cenu:

1ks Mineral Radiance čistiaci gél 100ml
1ks Mineral Radiance denný energizujúci krém 50ml
1ks Minerálny krém na ruky Opuncia & Moringa 40ml

Presnú špecifikáciu výrobkov hľadajte prosím v kategóriach TVÁR - NORMÁLNA A SUCHÁ PLEŤ A TELO - VODA Z MŔTVEHO MORA WATER.

 

MINERAL RADIANCE
Produkty tejto pleťovej rady sú určené predovšetkým tým, ktorí žijú v mestách a ich pleť je vystavovaná znečistenému prostrediu a slnečnému žiareniu, je mdlá, dehydratovaná a nevyživená. Takáto pleť potrebuje doplniť Energiu, potrebuje Rozžiariť a zároveň vyžaduje vyššiu Ochranu. Spojením patentovaných zložiek plných Mineerálov z Mŕtveho mora - Osmoter™, OsmoGuard™ a PolluStop™ , vznikla rada Mineral Radiance, ktorá dodáva pleti Energiu, Rozžiarenie a Ochranu.

Minerálny pleťový Osmoter™
Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info