DERMUD - Intenzívny zvlhčujúci telový krém pre suchú pokožku. 200 ml

DERMUD - Intenzívny zvlhčujúci telový krém pre suchú pokožku. 200 ml

Tento hypoalergický obohatený krém preniká hlboko do pokožky upokojuje ju a omladzuje. Prináša dlhotrvajúce hydratačné účinky, zanecháva vašu pokožku hladkú, vláčnu a dodáva jej zdravý vzhľad.

25 € s DPH

"Tento krém viditeľne zjemňuje drsné a popraskané časti. Obsahuje minerálne látky Mřtveho mora Mineral skin osmoter a unikátnu zmes bohatých zvlhčujúcich látok.
 


DERMUD - prirodzená obnova suchej pleti
Suchá pleť vyžaduje viac ako ktorýkoľvek iný typ pleti neustálu hydratáciu, aby normálne fungovala a aby sa uchovala jej vitalita. Ahava dosiahla úspech vo využití prírodného bohatstva bahna z Mřtveho mora a produkuje unikátnu škálu produktov na ošetrenie pleti, ktorá i tej najsuchšej pleti zabezpečuje rovnováhu v udržaní vlhkosti.
Všetky produkty škály DERMUD obsahujú bahno z Mřtveho mora a sú vyrobené z patentovanej formuly bohatej na vitamíny a iné prírodné a vyhladzujúce látky, ktoré zlepšujú rovnováhu vlhkosti pleti.
Je klinicky dokázané, že tieto hypoalergénne produkty prirodzene obnovujú a omladzujú bunky v pleti. Účinne vplývajú na všetky parametry suchej pleti SRRC (čo v preklade znamená šupinatá, hrubá, červenajúca sa a popraskaná pleť)."

Vážení zákazníci, ak chcete poslať produkty Ahava ako darček inej osobe z našej firmy, platbu môžete vykonať na účet, ktorý Vám poskytneme pri spracovaní faktúry a elektronickom zaslaní na Vašu emailovú adresu. Potom balík pošleme na dodaciu adresu, ktorú nám uvediete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info